55 ја следат оваа компанија


- 11%

SOMAFIX Агрегат бензински SFX8492 2.5 kW + 1 година гаранција

18000 ден.

15990 ден.

Преостанато време

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.