46 ја следат оваа компанија


- 22%

Somafix клешта за лим со големина по избор: 10 - 250mm или 12 - 300mm

450 ден.

349 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Somafix клешта за лим: 10'' - 250mm  

 • Матетијал: метал
 • Модел: SFTM250

Somafix клешта за лим: 12'' - 300mm

 • Материјал: метал
 • Модел: SFTM300

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.