46 ја следат оваа компанија


- 31%

Somafix клешта за сечење арматура со големина по избор

1300 ден.

899 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Модел: SFDK18 

 • Ергономска гумена рачка
 • Димензии: 18''
 • Материјал: метал

Модел: SFDK24

 • Ергономска гумена рачка
 • Димензии: 24''
 • Материјал: метал

Модел: SFDK30

 • Ергономска гумена рачка
 • Димензии: 30''
 • Материјал: метал

Модел: SFDK36

 • Ергономска гумена рачка
 • Димензии: 36''
 • Материјал: метал

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.