46 ја следат оваа компанија


- 30%

Somafix клешта за сечење цевки со големина на сечило по избор: 36mm или 42mm

500 ден.

349 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Somafix клешта за сечење цевки со големина на сечило по избор:

Големина на сечило 36mm

 • Модел: SFBM36
 • Димензии: 36mm

Големина на сечило 42mm

 • Димензии: 42mm
 • Модел: SFBM42A

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.