До 25% попуст на Somafix клешта за лим со големина по избор: 10'' - 250mm или 12'' - 300mm + бесплатна достава

До 25% попуст на Somafix клешта за лим со големина по избор: 10'' - 250mm или 12'' - 300mm + бесплатна достава

Вредност

450 ден.

Попуст

22%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

​ Somafix клешта за лим со големина по избор + бесплатна достава

 • .Somafix клешта за лим: 10'' - 250mm, цена: 450 ден. 349 ден.
 •  Somafix клешта за лим: 12'' - 300mm, цена: 490 ден 369 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Somafix клешта за лим: 10'' - 250mm  

 • Матетијал: метал
 • Модел: SFTM250

Somafix клешта за лим: 12'' - 300mm

 • Материјал: метал
 • Модел: SFTM300
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ