- 31%

Somafix клешта за сечење арматура со големина по избор

1300 ден.

899 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Модел: SFDK18 18'' 1,300 ден. 899 ден.
Модел: SFDK24 24'' 1,500 ден. 1,099 ден.
Модел: SFDK30 30'' 1,900 ден. 1,399 ден.
Модел: SFDK36 36'' 2,900 ден. 1,999 ден.

Опис

Модел: SFDK18 

 • Ергономска гумена рачка
 • Димензии: 18''
 • Материјал: метал

Модел: SFDK24

 • Ергономска гумена рачка
 • Димензии: 24''
 • Материјал: метал

Модел: SFDK30

 • Ергономска гумена рачка
 • Димензии: 30''
 • Материјал: метал

Модел: SFDK36

 • Ергономска гумена рачка
 • Димензии: 36''
 • Материјал: метал

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.