53 ја следат оваа компанија


- 34%

Somafix прилагодлива прскалка за црево во модел по избор

600 ден.

399 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Достапни модели:

  • Метална: SF90010 (2277)
  • Пластична: SFS2006 (2276)

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.