До 29% попуст на Somafix рамен штемајз за хилта со димензии по избор: 22mm, 25mm или 50mm

До 29% попуст на Somafix рамен штемајз за хилта со димензии по избор: 22mm, 25mm или 50mm

Вредност

280 ден.

Попуст

29%

Заштеда

81 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Рамен штемајз со димензии по избор + бесплатна достава

 • 22mm, цена: 280 ден. 199 ден.
 • 25mm, цена: 350 ден. 279 ден.
 • 50mm, цена: 450 ден. 329 ден.

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Рамен штемајз 22mm

 • Димензии: 14 x 250 x 22mm
 • Материјал: метал

Рамен штемајз 25mm

 • Димензии: 18 x 400 x 25mm
 • Материјал: метал

Рамен штемајз 50mm

 • Димензии: 18 x 400 x 50mm
 • Материјал: метал
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ