- 29%

Somafix рамен штемајз за хилта со димензии по избор: 22mm, 25mm или 50mm

280 ден.

199 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Рамен штемајз за хилта: 22mm 280 ден. 199 ден.
Рамен штемајз за хилта: 25mm 350 ден. 279 ден.
Рамен штемајз за хилта: 50mm 450 ден. 329 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Рамен штемајз 22mm

 • Димензии: 14 x 250 x 22mm
 • Материјал: метал

Рамен штемајз 25mm

 • Димензии: 18 x 400 x 25mm
 • Материјал: метал

Рамен штемајз 50mm

 • Димензии: 18 x 400 x 50mm
 • Материјал: метал

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.