46 ја следат оваа компанија


- 29%

Somafix рамен штемајз за хилта со димензии по избор: 22mm, 25mm или 50mm

280 ден.

199 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Рамен штемајз 22mm

 • Димензии: 14 x 250 x 22mm
 • Материјал: метал

Рамен штемајз 25mm

 • Димензии: 18 x 400 x 25mm
 • Материјал: метал

Рамен штемајз 50mm

 • Димензии: 18 x 400 x 50mm
 • Материјал: метал

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.