35% попуст на Somafix рамка за бонсек во вредност од 400 ден. по цена од 259 ден.

РАСПРОДАДЕНО

35% попуст на Somafix рамка за бонсек во вредност од 400 ден. по цена од 259 ден.

Цена

259 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден..

Попуст

35%

Заштеда

141 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Somafix рамка за бонсек


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFDT06
 • Димензии: 6"
 • Материјал: метал 
 • Пластична рачка
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.