29% попуст на Somafix секира во модел по избор + бесплатна достава во вредност од 700 ден. по цена од 499 ден.

29% попуст на Somafix секира во модел по избор + бесплатна достава во вредност од 700 ден. по цена од 499 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

29%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Somafix секира во модел по избор + бесплатна достава

 • 600g, цена: 700 ден. 499 ден.
 • 1000g, цена: 800 ден. 599 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Опис

Достапни модели:

 • SFFB1000 (2254) – 1000g
 • SFFB600 (2253) – 600g

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ