27% попуст на Somafix SFYA08 (2201) сет од 8 ѕвездасти клучеви (двостран) + бесплатна достава во вредност од 1500 ден. по цена од 1099 ден.

27% попуст на Somafix SFYA08 (2201) сет од 8 ѕвездасти клучеви (двостран) + бесплатна достава во вредност од 1500 ден. по цена од 1099 ден.

Вредност

1,500 ден.

Попуст

27%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Somafix SFYA08 (2201) сет од 8 ѕвездасти клучеви (двостран) + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mодел: SFYA08
 • Големини: 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 21x23mm

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ