22% попуст на Somafix SFBS31 (2441) одвртувач со крцкалка – сет 31 парчe во вредност од 700 ден. по цена од 549 ден.

22% попуст на Somafix SFBS31 (2441) одвртувач со крцкалка – сет 31 парчe во вредност од 700 ден. по цена од 549 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

22%

Заштеда

151 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Somafix SFBS31 (2441) одвртувач со крцкалка – сет 31 парчe + бесплатна достава


Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Mодел: SFBS31

 • x1 одвртувач со крцкалка
 • х28 бита 25L
 • x2 прецизни одвртувачи: крстач #00x50mm; плоснаст 2.0x50mm

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ