46 ја следат оваа компанија


- 10%

Somafix SFBT900 (2317) HVLP floor based spray gun

4000 ден.

3599 ден.

Шифра:

1500000000601
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFBT900
 • Прскалка: Ф2.6mm
 • Капацитет: 700ml
 • Макс. вискозност: 90din/sec
 • Макс. проток: 800ml/min
 • Должина на црево: 1.8m

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.