46 ја следат оваа компанија


- 20%

Somafix SFBTE70 (2262) пиштол за фарбање

1500 ден.

1199 ден.

Шифра:

1500000000596
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFBTE70
 • Воздушен притисок: 3.0-5.0bar (45-80psi)
 • Влез: G1/4″
 • Проток на воздух: 4.5-8.0cfm
 • Капацитет: 600ml
 • Распрскувач: 1.8

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.