40 ја следат оваа компанија


- 20%

Somafix SFDM280 (2082) ударна бормашина 10mm 280W + 6 месеци гаранција

2450 ден.

1960 ден.

Преостанато време

Шифра:

1500000000478
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFDM280
 • Јачина: 280W
 • Напон: 230~240V/50~60Hz
 • Брзина на вртежи при слободно вртење: 0-750r/min
 • Капацитет на дупчење: 10mm
 • Прилагодувања на вртежи: 23+1

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.