46 ја следат оваа компанија


- 11%

Somafix SFEK1400 (2067) миксер + 6 месеци гаранција

6500 ден.

5790 ден.

Шифра:

300000001163
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mодел: SFEK1400
 • Моќност: 1400 W
 • Мак. брзина: 480 -800r/min (без оптеретеност)
 • Навој: М14
 • Капацитет на мешање: 120kg мак.
 • Дијаметар на млазница: 140 mm
 • Волтажа: 220-240V, 50-60Hz

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.