53 ја следат оваа компанија


- 14%

Somafix SFHK100 (2102) воздушен компресор 3HP/2200W + 6 месеци гаранција

28000 ден.

23990 ден.

Преостанато време

Шифра:

1500000000523

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFHK100
 • Јачина: 3HP/2200 W
 • Капацитет на резервоар: 100 Lt
 • Брзина на вртежи при слободно вртење: 0 - 1100r/min
 • Притисок: 8 bar/115 psi
 • Цилиндер: 65mm x 2
 • Големина на резервоар: 350mm x 850mm
 • Напон/фрекфенција: 230 ~ 240V/50 ~ 60Hz

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.