42 ја следат оваа компанија


- 12%

Somafix SFHK50 (2020) воздушен компресор + 6 месеци гаранција

9500 ден.

8399 ден.

Преостанато време

Шифра:

1500000000565
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mодел: SFHK50
 • Моќност: 2HP/1500W
 • Капацитет: 50l
 • Вртежи: 0-2850r/min
 • Притисок: 8 bar/115 psi
 • Проток: 198l/min
 • Волтажа: 220-240V, 50-60Hz

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.