23% попуст на Somafix SFIV500 (2100) штрафилица за гипс картон + 6 месеци гаранција во вредност од 4000 ден. по цена од 3099 ден.

РАСПРОДАДЕНО

23% попуст на Somafix SFIV500 (2100) штрафилица за гипс картон + 6 месеци гаранција во вредност од 4000 ден. по цена од 3099 ден.

Цена

3,099 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,000 ден.

Попуст

23%

Заштеда

901 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Somafix SFIV500 (2100) штрафилица за гипс картон + 6 месеци гаранција + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mодел: SFIV500
 • Моќност: 500 W
 • Мак. брзина: 0-1600r/min (без оптеретеност)
 • Волтажа: 220-240V, 50-60Hz

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ