21% попуст на Somafix SFKA12 (2203) сет од 12 комбинирани клучеви вилушкаст - ѕвездаст во вредност од 1700 ден. по цена од 1349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

21% попуст на Somafix SFKA12 (2203) сет од 12 комбинирани клучеви вилушкаст - ѕвездаст во вредност од 1700 ден. по цена од 1349 ден.

Цена

1,349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,700 ден.

Попуст

21%

Заштеда

351 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Somafix SFKA12 (2203) сет од 12 комбинирани клучеви вилушкаст - ѕвездаст + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mодел: SFKA12
 • Големини: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22mm

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.