25% попуст на Somafix SFM1 (2571) менгеме со вакуум база во вредност од 1400 ден. по цена од 1049 ден.

РАСПРОДАДЕНО

25% попуст на Somafix SFM1 (2571) менгеме со вакуум база во вредност од 1400 ден. по цена од 1049 ден.

Цена

1,049 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,400 ден..

Попуст

25%

Заштеда

351 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 2

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Somafix SFM1 (2571) менгеме со вакуум база + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFM1
 • Подвижен круглест зглоб
 • Ротација до 360 степени
 • Ширина: 60mm
 • Црвсто заклучување

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.