39 ја следат оваа компанија


- 22%

Somafix SFRH40 (2084) ударна хилта 1250W + 6 месеци гаранција

12900 ден.

9999 ден.

Преостанато време

Шифра:

1500000000504
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mодел: SFRH40
 • Моќност: 1250W
 • Мак. брзина: 450r/min (без оптеретеност)
 • Удари во мин: 2800/min
 • Моќност на удар: 10J
 • Два начина на работа
 • Тежина 12kg
 • Волтажа: 220-240V, 50-60Hz

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.