46 ја следат оваа компанија


- 11%

Somafix SFS142 (2057) безжична бормашина + 6 месеци гаранција

5600 ден.

4999 ден.

Шифра:

1500000000552
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mодел: SFS142
 • Мак. дупчење: 10mm во железо и 20mm во дрво
 • Мак. отвор на футер: 10mm
 • Maximum torque (N.m): 26
 • Мак. брзина: 400-1200r/min (без оптеретеност)
 • Батерија: 2Ah Ni-Cd
 • Волтажа: 14.4V
 • Време на полнење: 1 час
 • Подесливост: 16+1 нивоа

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.