41 ја следат оваа компанија


- 20%

Somafix SFSK210 (2094) циркуларна пила 1800W + 6 месеци гаранција

5400 ден.

4299 ден.

Преостанато време

Шифра:

1500000000508
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFSK210
 • Јачина: 1800 W
 • Капацитет на дупчење: во дрво - 115mm, во челик - 10mm
 • Брзина на вртежи при слободно вртење: 0-4500r/min
 • Напон/фрекфенција: 230 ~ 240V/50 ~ 60Hz
 • Дијаметар на нож: 210mm

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.