46 ја следат оваа компанија


- 21%

Somafix SFT280W (2096) шлајферица + 6 месеци гаранција

2800 ден.

2199 ден.

Шифра:

1500000000510
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFT280W
 • Јачина: 280W
 • Брзина на вртежи при слободно вртење: 7000-12000r/min
 • Напон: 230~240V/50~60Hz
 • Големина на плоча: 115 x 230mm

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.