46 ја следат оваа компанија


- 10%

Somafix SFX8350 (2128) моторна косилка за трева + 6 месеци гаранција

18000 ден.

16199 ден.

Шифра:

1500000000574
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mодел: SFX8350
 • Моќност: 2,4 kW
 • Зафатнина: 135cc
 • Мак. вртежи: 3600r/min (без оптеретеност)
 • Висина на сечење: 25-75mm со 10 нивоа
 • Опсег на сечење: 460mm
 • Капацитет за гориво: 55l

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.