42 ја следат оваа компанија


- 25%

Somafix SFX8300 (2081) ударна бормашина 10mm 450W + 6 месеци гаранција

2000 ден.

1499 ден.

Преостанато време

Шифра:

1500000000477
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFX8300
 • Јачина: 450W
 • Напон: 230~240V/50~60Hz
 • Брзина на вртежи при слободно вртење: 0-2800 r/min
 • Капацитет на дупчење: 10 mm

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.