- 20%

Somafix SFX8370 (2005) ударна бормашина + 6 месеци гаранција

2500 ден.

1999 ден.

Шифра:

1500000000553
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mодел: SFX8370
 • Моќност: 710 W
 • Мак. брзина: 2800r/min (без оптеретеност)
 • Волтажа: 220-240V, 50-60Hz
 • Длабочина на дупчење: во метал 10 mm, во бетон 13 mm, во дрво 25 mm
 • Дупчење: со и без вибрации
 • Подеслива рачка
 • Резервни четкици
 • Тежина на уредот: 1.2 kg
 • Cogwheel Chuck

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.