- 13%

Somafix SFX8390 (2103) воздушен компресор 5.5HP/4000W + 6 месеци гаранција

36000 ден.

31499 ден.

Шифра:

1500000000524
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFX8390
 • Јачина: 5.5HP/4000 W
 • Капацитет на резервоар: 150 Lt
 • Брзина на вртежи при слободно вртење: 0 - 1000r/min
 • Притисок: 8 bar/115 psi
 • Теоретско поместување: 600L/min
 • Напон/фрекфенција: 380 ~ 400V/50 ~ 60Hz

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.