53 ја следат оваа компанија


- 33%

Somafix SMP6061 (2113) моторна пумпа за вода + 6 месеци гаранција

4500 ден.

2999 ден.

Шифра:

1500000000521

Опис

Карактеристики на производот:

  • Модел: SMP6061
  • Моќност: 0.37KW 0.5HP
  • Влез излез: 1"х1"
  • Максимален проток на вода: 35L/min
  • Напон: 220V/50Hz

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.