Somafix спреј за бојадисување во боја по избор

300 ден.

209 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Бела 300 ден. 209 ден.
Жолта 300 ден. 209 ден.
Зелена 300 ден. 209 ден.
кафеава 300 ден. 209 ден.
Сива 300 ден. 209 ден.
Сина 300 ден. 209 ден.
Црвена 300 ден. 209 ден.
Црна 300 ден. 209 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: S34
 • 400ml

Достапни бои:

 • Црвена
 • Сина
 • Жолта
 • Зелена
 • Сива
 • Кафеава
 • Црна
 • Бела

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.