53 ја следат оваа компанија


- 27%

Телескопска клешта за сечење гранки Somafix SFDB01B (2223)

1500 ден.

1090 ден.

Опис

арактеристики на производот:

  • Модел: SFDB01B
  • Димензии: 26-39″
  • Ергономски рачки за полесна употреба
  • Anvil Looper

НАПОМЕНА:
1. За технички неисправни производи од брендот Somafix се прави замена само за исти технички исправни производи.
2. За технички исправни производи од брендот Somafix не се прави замена и истите не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.