2 ја следат оваа компанија


- 30%

SOMEBYMI AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Serum 50ml

1265 ден.

885 ден.

Шифра:

47

Опис

Опис

  • SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Serum е двофазен серум кој нежно ја ексфолира кожата преку AHA, BHA и PHA, правеќи ја кожата почиста.
  • Формулиран со 14,5% Centella asiatica екстракт и 10 000 ppm Tea tree leaf water од чајно дрво.
  • Овој серум е соодветен за кожа склона кон акни, дамки и мрсна кожа преку контрола на себумот, ја смирува, зајакнува и заштитува кожата.
Пакување: 50ml

Начин на употреба:

  • Најпрво протресете го шишето веднаш пред употреба, бидејќи е двослојно (масло + воден слој).
  • После чистење и тонирање, масирајте со 3-4 капки серум.
  • Нежно тапкајте за да се апсорбира.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.