2 ја следат оваа компанија


- 30%

SOMEBYMI AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Toner 150ml

1190 ден.

833 ден.

Шифра:

46

Опис

  • SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner е ексфлорирачки тонер којшто содржи AHA, BHA, PHA и екстракт од папаја за нежно отстранување на нечистотиите, себумот и мртвите клетки од кожата длабоко во порите
  • Формулиран со 10.000ppp  екстракт од чајно дрво, овој чудотворен тонер го контролира вишокот себум на акните кај мрсна и кожа склона кон акни. Со блага киселост на pH 5,5, тонерот има за цел да ја одржи кожата здрава, свежа и со осветлувачки ефект

Пакување: 150ml

Начин на употреба:

  • Ставете соодветна количина на памучна подлога или на дланката
  • Нежно нанесете ја низ целата кожа, избегнувајќи ја областа околу очите.
  • Исушете го за да помогнете во апсорпцијата.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.