2 ја следат оваа компанија


- 30%

SOMEBYMI BYE BYE BLACKHEAD 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser 120g

1090 ден.

763 ден.

Шифра:

50

Опис

  • SOME BY MI Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser нежно ги растопува црнките и нечистотиите
  • Составен е од 16 состојки на чај, вклучувајќи зелен чај и природен извор на BHA
  • Овој чистач за лице ја ексфолира, осветлува кожата и ги затегнува порите
  • Резулатот е свежа, сјајна и мазна кожа

Пакување: 120g

Начин на употреба:

5 минути интезивно чистење на црнки (се препорачува 2-3 пати неделно)

  1. Рамномерно нанесете тенок слој и оставете 3-5 минути додека се направи пена.
  2. Намокрете ги врвовите на прстите и нежно масирајте со кружни движења за да ги отстраните нечистотиите.
  3. Исплакнете со млака вода.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.