2 ја следат оваа компанија


- 30%

SOMEBYMI YUJA NIACIN 30 Days Miracle Brightening Sleeping Mask

1575 ден.

1102 ден.

Шифра:

54

Опис

  • SOME BY MI Yuja Niacin Brightening Sleeping Mask е 2 во 1 маска за спиење која е збогатена со 70,5% корејски екстракт од Јуја, која го ревитализира тенот
  • Заедно со 5% ниацинамид, оваа маска го инхибира производството на меланин за да спречи затемнување на кожата
  • Преполна со 10 дополнителни супер витамини, оваа повеќенаменска маска за спиење помага во освежување на кожата, оставајќи ја кожата светла и навлажнета
  • Овој производ е лесен и не ја мрси кожата што ја прави соодветна за употреба преку ноќ

Пакување: 60g

Начин на употреба:

На последниот чекор од вашата рутина за нега навечер, ставете соодветна количина на кожата и оставете ја преку ноќ.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.