Блескава нега на вашиот автомобил! 46% попуст на комплетно темелно хемиско чистење со Sonax козметика + 2 часа бесплатен паркинг во автоперална City Wash во City Mall во вредност од 5000 ден. по цена од 2690 ден.

Цена

2690 ден.

Вредност

5000 ден.

Попуст

46%

Заштеда

2310 ден.

 • Ljubljanska 4, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070574422

Добивате

Комплетно темелно хемиско чистење со Sonax козметика + 2 часа бесплатен паркинг 

 • целосно внатрешно и надворешно перење на автомобилот
 • чистење на седиштата
 • длабинско усисување
 • тапацир на врати и кожен ентериер
 • надворешно чистење со пена
 • премачкување со восок за заштита
 • чистење на бандажи со одмастувач
 • чистење на гуми

*Понудата важи и за џипови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.03.2020 до 30.06.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за џипови
 • Задолжителна е претходна резeрвација на термин
 • Пералната започнува со работа од 15.05, со работно време од: 10 до 18 часот (понеделник до сабота)

Опис

Блескава нега на вашиот автомобил!

Комплетно темелно хемиско чистење кое вклучува целосно внатрешно и надворешно перење на автомобилот, чистење на седиштата, длабинско усисување, тапацир на врати и кожен ентериер, надворешно чистење со пена, премачкување со восок за заштита, чистење на бандажи со одмастувач и чистење на гуми.

При хемиското чистење се користат висококвалитетни средства од познатиот бренд Sonax!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.