Лето во Сончев Брег (11.06 - 17.07.2021)! До 22% попуст на 7 ноќевања со појадок + антигенски тест + автобуски превоз во Hotel Veris 3*, Бугарија за термин по избор од ТА Бисер Пром

Цена од

6760 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

8600 ден.

Попуст

21%

Заштеда

1840 ден.

Преостанато време

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице за 7 ноќевања со појадок за термин по избор

Опции на понудата:

7 BB ноќевања (11.06 - 19.06.2021) 8,600 ден. (139 еур)
6,760 ден. (109 еур)
7 BB ноќевања (18.06 - 26.06.2021) 10,400 ден. (168 еур)
8,620 ден. (139 еур)
7 BB ноќевања (25.06 - 03.07.2021) 11,500 ден. (185 еур)
9,250 ден. (149 еур)
7 BB ноќевања (02.07 - 10.07.2021) 12,500 ден. (202 еур)
9,860 ден. (159 еур)
7 BB ноќевања (06.07 - 14.07.2021) 13,500 ден. (218 еур)
10,480 ден. (169 еур)
7 BB ноќевања (09.07 - 17.07.2021) 14,200 ден. (229 еур)
11,100 ден. (179 еур)

Во понудата е вклучено:

 • 7 ноќевања со појадок во Hotel Veris 3*
 • Антиген тест
 • Автобуски превоз

*За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.06.2021 до 17.07.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • Пред да го купите ваучерот телефонски направете резервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Задолжително патничко осигурување - може да се извади во ТА Бисер Пром
 • За со сопствен превоз цената се намалува за 1200 денари
 • Поаѓањетo e во 21:00 часот од Дрводекор, 21:30 часот од Куманово, 22:00 часот од Крива Паланка
 • Појадокот е на база шведска маса

Доплати:

 • За едно дете до 11.99 години сместувањето е бесплатно, се плаќа само превоз по цена од 1860 денари за повратен билет,
 • За две деца до 11.99 години се наплаќа како за 3 возрасни лица 
 • Доплата за туристичка такса  во хотел Верис - 2 € од ден (директно на рецепција)        

За влез во Бугарија е потребно:

 • Негативен PCR тест (не постар од 72 часа)
 • Потврда за вакцинација (минимум 14 дена по примена втора доза на вакцина)
 • Антигенски тест не постар од 48 часа
 • Потврда за прележана Ковид инфекција (позитивен PCR резултат ) не постар од 6 месеци
 • Деца до 4,99 години е дозволен влез без никакви услови и ограничувања 

Напомена: Доколку патниците поседуваат еден од погоренаведените документи за влез во Р. Бугарија цената се намалува за 600 денари

Опис

Хотелот располага со ресторан, лоби бар, рецепција, базен со бесплатно користење на лежалки и чадори, Wi-Fi.
Во склоп на хотелот има двокреветни соби, студиа и апартмани, луксузно опремени со ТВ со кабелска, ладилник, централна клима, тоалет, балкон.
Хотелот Верис е идеален избор за Вашиот опуштен и безгрижен одмор . Тука може да се насладите на првокласната услуга и стил на хотелот во мирна атмосфера. Хотелот е сместен во самиот центар на Сончев Брег и е на оддалеченост од 300 метри од централната плажа. Во непосредна близина на хотелот се наоѓа автобуската станица, пазарот , најпознатите дискотеки и кафулиња на целиот комплекс. Хотелот располага со 42 двокреветни, 14 трокреветни соби и 2 апартмани. Секоја соба располага со тоалет, фен , телевизор со кабелска телевизија , телефон , централна клима, ладилник , балкон. Во рамките на хотелот Ресторан , лоби бар , базен ,паркинг, рецепција, сеф.
Сончев Брег е најголемиот и најпознатиот туристички комплекс. Препознатлив е по својата 8 км долга песочна плажа , незаборавната забава во многубројните ресторани , кафулиња , барови и дискотеки кои работат до раните утрински часови, шопинг продавници и трговски центри, забавни паркови за најмладите. Едноставно ,место за сите генерации.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.