50% попуст на изработка на бизнис и WEB профил + страна на Facebook, Twitter и Instagram од Сони Видео Продукција во вредност од 2000 ден. по цена од 999 ден.

Цена

999 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1001 ден.

Преостанато време

 • Бул. АВНОЈ 116-16, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  078 678 941 070 708 059

  zarko.ajdukovik@mail.com

Добивате

Изработка на бизнис и WEB профил и страна на Facebook, Twitter и Instagram со слики, видео и информации на македонски и англиски јазик

* Бесплатно: DVD со филм или музика

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.09.2020 до 30.11.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително контактирајте ја компанијата за да се информирате за состанок за да се договорите околу деталите за изработка
 • Доколку купонот не се искористи во резервираниот термин, истиот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани

Опис

 • Facebook connects people and businesses.
 • Tweeter is to share information, ideas and trending news
 • Instagram is to share photos and videos
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.