Kids Week! Научи хип хоп од мали нозе! 50% попуст на месечна членарина за почетен степен на хип хоп танци за деца од 12 до 19 години во танцов клуб Сонриса во вредност од 900 ден. по цена од 450 ден.

Цена

450 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

50%

Заштеда

450 ден.

Добивате

Месечна членарина за почетен степен на хип хоп танци за деца

  • Термини: вторник и четврток: 18:00-19:00ч
  • Групата е наменета за деца од 12 до 19 години
  • Почеток на часовите е од 15.09.2019

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 15.10.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Едно лице може да купи еден купон за себе и повеќе за пријатели
  • Почеток на часовите е од 15.09.2019

Опис

Научи хип хоп од мали нозе!

Часови хип хоп за деца од 12 до 19 годишна возраст. Вовед во танцот и музиката и учење на техника на хип хоп. Часовите започнуваат со вежби за загревање и растегнување на целото тело, стекнување навика за правилно држење на телото, учење и вежбање на хип хоп играње.

Не учиме само да танцуваме, се социјализираме, воспитуваме и градиме големи другарства <3 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.