Kids Week! Беспрекорно танцување од мали нозе! 50% попуст на месечна членарина за почетен степен на латино танци за деца од 7 до 15 години во танцов клуб Сонриса во вредност од 900 ден. по цена од 450 ден.

Цена

450 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

50%

Заштеда

450 ден.

Купени: 2

 • ул. Црвена Вода позади Броз кафе

  Одведи ме таму

  071 323 460

Добивате

Месечна членарина за почетен степен на латино танци за деца

 • Термини во Центар: среда 17:00-18:00ч и сабота 11:00-12:00ч.
 • Термини во Аеродром: среда 19-20ч. и сабота од 13-14ч.
 • Групата е наменета почетници од 7 до 15 години
 • Почеток на часовите е од 15.09.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 15.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Едно лице може да купи еден купон за себе и повеќе за пријатели
 • Почеток на часовите е од 15.09.2019
 • Понудата важи и на локацијата во Аеродром (ул. Трета Македонска Бригада бр.54, Скопје) 

Опис

Научи латино танци од мали нозе!

Часови латино танци и зумба за деца од 7 до 15 годишна возраст. Најново во нашиот танцов клуб, вовед на децата во танцот и музиката, преку зумба кореографии и учење на техника на латино танците (самба, ча ча ча, румба, џајв, пасо добле ). Часовите започнуваат со вежби за загревање и растегнување на целото тело, стекнување навика за правилно држење на телото, учење и вежбање на нови кореографии зумба и учење и вежбање на латино танците. 

 • Термини: среда 17:00-18:00ч и сабота 11:00-12:00ч.

Не учиме само да танцуваме, се социјализираме, воспитуваме и градиме големи другарства <3 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.