92% попуст на 30 часовен онлајн курс за започнување на сопствен бизнис + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Цена

558 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

92%

Заштеда

6820 ден.

Купени: 3

Добивате

 • 30 часовен онлајн курс за започнување на сопствен бизнис
 • За успешно завршен курс се добива сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.11.2019 до 15.01.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за започнување на сопствен бизнис
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Научивте со вашето проучување и сега се чувствувате дека ги имате потребните вештини за изградба на бизнис кон кој имате страст. Но како да започнете?  Да го претворите вашиот сон во реалност, може да биде застрашувачко искуство, особено доколку немате искуство по започнување и водење на бизнис.

Додека голем број на луѓе кои поседуваат и водат сопственни компании, би назначиле колку се благодарни за таквото искуство, исто така би напоменале колку е предизвикувачки. Пред да направите било какви планови, пред да започнете, потребно е да бидете колку што е можно поспремни  за се што следува.

Овој курс ги обработва сите стравови и грижи кои може да се јават при основање за бизнис:

 • Дали имам доволно бизнис знаење?
 • Како да се здобијам со потрошувачи?
 • Кои официјални обврски ќе ги имам?
 • Како да го зголемам инвестирањето?
 • Дали ќе успее?
 • Дали можам да бидам во тек со светот на социјални медиуми кој секојдневно се менува?

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој линк.

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.