SPA уживање и релаксација! До 33% попуст на месечно или еднодневно користење на СПА, базен, финска сауна, инфрацрвена сауна и џакузи во Play Fit Move Wellness

Цена од

400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

33%

Заштеда

200 ден.

Преостанато време

Купени: 27

 • Булевар 8-ми Септември 2/2, (во склоп на ТCC Grand Plaza) Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 255 925

  playfitmovewellness@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Еднодневно користење на СПА услуги за едно лице (до 90 мин.) 600 ден. 400 ден.
Месечна карта СПА (до 3 часа) 4,200 ден. 2,940 ден.

СПА центарот располага со:

 • базен 
 • финска сауна 
 • инфрацрвена сауна 
 • џакузи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.09.2021 до 24.10.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна предходна резервација на термин
 • Wellness студиото ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Play Fit Move Wellness студио го отвора центарот во склоп на хотелот TCC Grand Plaza, каде отсега вежбањето и грижата за своето тело може да ја надополните со дополнителна нега со професионални масажа и релаксација во лусузно опремениот СПА центар.
Центарот располага со коплетно опремен СПА простор (базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, топли кревети) пријатен и топол амбиент во кој вие и вашите најблиски можете да се релаксирате и напиете кафе и освежителен пијалок после долгиот и напорен ден.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.