Фитнес или СПА уживање! До 40% попуст на месечна членарина за фитнес + СПА или двочасовно користење на СПА во Play Fit Move Wellness

img

Цена од

550 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

31%

Заштеда

250 ден.

Купени: 11

 • Булевар 8-ми Септември 2/2, (во склоп на ТCC Grand Plaza) Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 255 925

  [email protected]

Добивате

Пакет по избор во Play Fit Move Wellness

Опции на понудата:

Двочасовно користење на СПА 800 ден. 550 ден.
Месечна членарина за фитнес (неограничено) + СПА (3 пати неделно) 8,800 ден. 5,280 ден.

Во SPA пакетот е вклучено: инфрцрвена сауна, финска сауна, термо кревети

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.10.2022 до 01.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин 
 • Понудата не важи за загреаниот базен и џакузито бидејќи не се во функција
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.