36% попуст на спа маникир со обичен лак во Салон за убавина Sensy Care во вредност од 700 ден. по цена од 450 ден.

Цена

450 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

36%

Заштеда

250 ден.

Преостанато време

 • бул Трета Македонска Бригада бр 70-3/4/7, Скопје

  Одведи ме таму

  071 364 440; 070 311 194

  [email protected]

Добивате

Спа маникир со обичен лак

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.11.2023 до 15.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.