До 64% попуст на третмани по избор: детокс спа третман за чистење од токсини, парафински третман на раце, парафински третман на нозе или лед маска од Студио Ројал

Цена од

139 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

350 ден.

Попуст

60%

Заштеда

211 ден.

Купени: 6

Добивате

Опции на понудата:

Детокс спа третман за чистење од токсини 500 ден. 239 ден.
Парафински третман на раце 350 ден. 139 ден.
Парафински третман на нозе 500 ден. 299 ден.
Лед маска (времетраење 20 мин.) 500 ден. 179 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.10.2023 до 25.12.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.