Летувајте во Шпанија (17.08 - 14.09.2018)! Пакет од 7 ноќевања на база Full Board во Hotel Royal Beach 4* - Loret De Mar + вклучен авионски превоз за термин по избор

РАСПРОДАДЕНО

Летувајте во Шпанија (17.08 - 14.09.2018)! Пакет од 7 ноќевања на база Full Board во Hotel Royal Beach 4* - Loret De Mar + вклучен авионски превоз за термин по избор

Цена

31,620 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

35,133 ден.

Попуст

10%

Заштеда

3,513 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • simonovski@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевања во хотел Hotel Royal Beach 4* во Loret De Mar за термин по избор:

 • Термин: 17.08-24.08.2018, цена: 42 718 ден. (689 eur.)
 • Термин: 24.08-31.08.2018, цена: 37 138 ден. (599 eur.)
 • Термин: 31.08-07.09.2018, цена: 35 278 ден. (569 eur.)
 • Термин: 07.09-14.09.2018, цена: 31 620 ден. (510 eur.)

Доплати:

 • Доплата за аеродромски такси, цена: 3720 ден. (60 eur.)

Во понудата е вклучено:

 • Full board - појадок, ручек и вечера + вода и вино за време на оброците
 • Авионски билет Скопје - Барселона - Скопје
 • Организиран трансфер: аеродром - хотел - аеродром
 • Багаж од 20 кг  + мала кабинска торба (по лице)
 • Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродромот и е контакт лице во текот на Вашиот престој

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.08.2018 до 14.09.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Доплати:
 • Доплата за аеродромски такси по лице - 3720 ден. (60 еур) со купување на купон од соодветната опција
 • Задолжително патничко осигурување
 • Доплата за туристичка такса, 1 еур по лице на ноќ – можни се промени (доплатата се врши директно во хотелот)
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат.

Опис

Hotel Royal Beach 4* нуди сместување во центарот на градот во Лорет де Мар – еден од најпознатите градови во Коста Брава (североисточното крајбрежје на Шпанија). Позициониран е на само 200 метри од песочна плажа и се наоѓа во близина на аквапаркот (Water World), казино, ресторани и продавници. Во склоп на хотелот се наоѓаат 106 соби, кои нудат најразлични услоги за возрасни и за деца.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.