60% попуст на онлајн курс по шпански јазик за почетници од Course Cloud во вредност од 1499 ден. по цена од 599 ден.

Цена

599 ден.

Вредност

1499 ден.

Попуст

60%

Заштеда

900 ден.

Преостанато време

Купени: 5

 • 1 Coldbath Square, Clerkenwell, London, UK

  Одведи ме таму

  +4402037432362

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс по шпански јазик за почетници од Course Cloud  

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2021 до 25.12.2023
 • Курсот се изучува online на платформата на Course Cloud  
 • Пристап до курсот имате во период од 12 месеци од активацијата на купонот
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • За да се регистрирате на платформата кликнете на следниов ЛИНК 
 • Пополнете ги празните полиња со ваши лични податоци (име, телеофон и е-маил)
 • Во делот "Purchased Course Name" напишете го точното име на курсот кој сакате да го изучувате
 • Во делот "Voucher Code" напишете го вашиот Grouper купон 
 • Кликнете на копчето Submit 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на https://coursecloud.org/contact/ 

Опис

Што ќе научите со овој курс?

 • Зборувајте шпански самоуверено и удобно во секојдневни ситуации
 • Разберете што ви е кажано
 • Бидете повеќе од обичен турист кога патувате во земји што зборуваат шпански
 • Одете од целосен почетник до градење на сопствени реченици по првиот час
 • Изградете солиден вокабулар на зборови и фрази што можете да ги користите веднаш во реалниот свет
 • Разбирање и употреба на граматички и јазични карактеристики на шпанскиот јазик со леснотија
 • Разберете ја структурата на шпанскиот јазик
 • Дајте свои мислења на шпански јазик
 • Дајте описи на нештата на шпански јазик
 • Поздравете ги локалните жители кога сте во земја што зборува шпански
 • Нарачајте храна и пијалоци на шпански јазик

Погледнете го курсот ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.